Logo BiViSee
Usługi IT

Digital marketing

Dajemy Ci dostęp do doświadczonych specjalistów z Europy, którzy od lat projektują i tworzą strony internetowe, prowadzą kampanie PPC oraz projekty z obszaru SEO. Będziesz korzystał z eksperckiej wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu kampanii marketingowych w internecie. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes. Sprawdź, jak pozyskamy dla Twojej firmy potencjalnych klientów.

Projekt graficzny

Projektujemy grafiki oraz landing page (strony docelowe) tak, by zwiększać konwersję i przyciągnąć potencjalnego klienta. Wiemy, że interesują Cię Tylko dopracowane projekty, które dopełniają Twoje działania marketingowe i przyciągają uwagę.

Strona w internecie

Masz tylko ułamki sekundy, aby wyrobić u Klienta pierwsze wrażenie na temat Twojej strony, aby zainteresować Klienta. Tyle musi wystarczyć, by Twoja witryna realnie pomogła w sprzedaży. My wiemy, jak to zrobić. Rozumiemy, że masz indywidualne potrzeby, dlatego nie oferujemy gotowych rozwiązań. Przed rozpoczęciem współpracy poznajemy Twoje pomysły i oczekiwania wobec strony i służymy doświadczeniem w inteligentnym projektowaniu stron internetowych. Wiemy, że zależy Ci na stronie, która pomoże w budowaniu lepszych relacji z klientami, budowaniu przewagi Twojej firmy na rynku i realizowaniu celów biznesowych.

Ruch na stronie

Po pierwsze, tak jak Ty, nie mamy wątpliwości, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania sprawi, że Twoja witryna zostanie dostrzeżona przez potencjalnych klientów. Skuteczne pozycjonowanie stron WWW to absolutna podstawa w procesie promowania strony internetowej.
Po drugie, często większy ruch na Twojej stronie trzeba kupić. Dlatego tworzymy i optymalizujemy kampanie Google Ads. Precyzyjnie dotrzemy z Twoją płatną reklamą do odpowiednich osób, w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Dzięki sieci reklamowej Google Ads masz pewność, że reklamy będą wyświetlone Twoim potencjalnym klientom.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli outsourcingu usług.
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i  strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna