Logo BiViSee
Usługi IT

Digital marketing

Dajemy Ci dostęp do doświadczonych specjalistów z Europy, którzy od lat projektują i tworzą strony internetowe, prowadzą kampanie PPC oraz projekty z obszaru SEO. Będziesz korzystał z eksperckiej wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu kampanii marketingowych w internecie. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci pozyskać dla Twojej firmy potencjalnych klientów.

Projekt graficzny

Chcesz zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć potencjalnych klientów poprzez swoją stronę internetową i materiały marketingowe? Nasz zespół specjalistów od projektowania graficznego pomoże Ci osiągnąć ten cel! Tworzymy estetyczne i skuteczne projekty, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów biznesowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie materiałów, które skutecznie komunikują Twoją wiadomość i przyciągają uwagę grupy docelowej, możesz mieć pewność, że Twoja firma zostanie zapamiętana i odniesie sukces. Nie zwlekaj i zaufaj naszej profesjonalnej obsłudze – skontaktuj się z nami już dziś!

Strona w internecie

Musisz zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach, aby ich zainteresować Twoją stroną i zachęcić do zakupu. Wiemy, jak to zrobić. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma ma indywidualne potrzeby, dlatego nie oferujemy gotowych rozwiązań. Zanim zaczniemy współpracować, poznamy Twoje pomysły i oczekiwania wobec strony internetowej, a następnie wykorzystamy nasze doświadczenie w inteligentnym projektowaniu, aby pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe i budować lepsze relacje z klientami. Chcesz, aby Twoja strona internetowa pomogła Ci w budowaniu przewagi na rynku? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci osiągnąć sukces.

Ruch na stronie

Chcesz poprawić pozycję swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania i dotrzeć do potencjalnych klientów? Nasza kompleksowa oferta obejmuje pozycjonowanie stron WWW i kampanie reklamowe Google Ads, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Dzięki naszym usługom SEO zyskasz wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania i przyciągniesz więcej odwiedzających na swoją stronę. Natomiast dzięki naszym kampaniom reklamowym Google Ads dotrzemy do odpowiednich odbiorców, w odpowiednim miejscu i czasie, aby Twoje reklamy były widoczne dla potencjalnych klientów. Nie zwlekaj i zainwestuj w nasze usługi SEO i Google Ads, aby zwiększyć ruch na swojej stronie i rozwijać swoje biznes.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli świadczenia usług.
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i  strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna