Logo BiViSee
Usługi IT

Software house

Niezależnie od tego, jaki jest zakres Twoich potrzeb przy tworzeniu rozwiązań wymagających programowania, oddajemy do Twojej dyspozycji naszych specjalistów w analizie biznesowej, architekturze, programowaniu, testowaniu i wdrażaniu. Będziesz korzystał z eksperckiej wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu aplikacji. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Twoje potrzeby biznesowe przełożymy na konkretne, szyte na miarę aplikacje webowe. Zaprojektujemy je razem z Tobą, a następnie utworzymy je i wdrożymy. Dostarczymy je oczywiście w ustalonym z Tobą terminie i w budżecie! Stwórz z nami bezpieczne, stabilne oprogramowanie oparte o nowoczesne rozwiązania informatyczne i pozwól swojej firmie rosnąć!

Pełna oferta

Jeśli potrzebujesz systemu wspierającego procesy biznesowe w Twojej firmie, zajmiemy się tym kompleksowo. Każdy z etapów tworzenia aplikacji dla firm, takich jak Twoja, jest tak samo istotny. Zwykle zaczynamy od uważnego wsłuchania się w pomysł, który przedstawisz nam ze swoim zespołem w dowolnej formie. Później przeprowadzimy warsztaty, które pozwolą dobrze zrozumieć i zwizualizować wszystkie aspekty rozwiązania, którego potrzebujesz. W kolejnych etapach stworzymy makiety funkcjonalne, nasi programiści zakodują aplikację, a następnie wdrożymy ją w Twojej firmie i będziemy monitorować jej działanie.

Rezultaty dla Twojej firmy

Podczas projektu stworzenia szytego na miarę dla Ciebie rozwiązania, wykorzystamy kompleksowe doświadczenie, które zebraliśmy podczas tworzenia wyjątkowych aplikacji webowych, które spełniają potrzeby klientów. Tak jak w Twojej branży, tak i w naszej - kluczem do sukcesu jest wykorzystanie sprawdzonych i popularnych komponentów / technologii. Tworzymy rozwiązania IT w oparciu o najlepsze narzędzia i technologie, by programowanie aplikacji webowych przyniosło jak najlepsze rezultaty dla Twojej firmy.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli outsourcingu usług.
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i  strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna