Logo BiViSee
Usługi IT

Software house

Niezależnie od tego, jaki jest zakres Twoich potrzeb przy tworzeniu rozwiązań wymagających programowania, oddajemy do Twojej dyspozycji naszych specjalistów w analizie biznesowej, architekturze, programowaniu, testowaniu i wdrażaniu. Będziesz korzystał z eksperckiej wiedzy w obszarze nowoczesnych technologii.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu aplikacji. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć Twój biznes.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Chcesz zwiększyć efektywność swojej firmy i w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii? Skorzystaj z naszej oferty i pozwól nam stworzyć dla Ciebie dedykowane aplikacje webowe, które sprostają Twoim potrzebom biznesowym. Nasz zespół projektantów i deweloperów zadba o to, aby aplikacje były nowoczesne, bezpieczne i stabilne. Dzięki nam Twoja firma będzie mogła rozwijać się w szybkim tempie i osiągać coraz lepsze wyniki. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Pełen zakres oferty dla biznesu

Jeśli chcesz zoptymalizować procesy biznesowe w Twojej firmie i zwiększyć efektywność, skorzystaj z naszych usług tworzenia aplikacji dedykowanych. Zespół naszych specjalistów pomoże Ci przejść przez wszystkie etapy projektu, od wstępnego zrozumienia Twoich potrzeb po wdrożenie gotowego rozwiązania. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze i zaangażowaniu, możesz mieć pewność, że otrzymasz aplikację, która spełni wszystkie Twoje wymagania i pomoże Ci osiągnąć sukces. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami już dziś!

Najlepsze rezultaty dla Twojej firmy

Podczas projektu stworzenia szytego na Twoją miarę rozwiązania, skorzystamy z naszego doświadczenia zdobytego podczas tworzenia niezwykłych aplikacji internetowych, które spełniają wymagania naszych klientów - firm takich jak Twoja. Podobnie jak w Twojej branży, także w naszej, kluczem do sukcesu jest wykorzystanie sprawdzonych komponentów/technologii. Tworzymy rozwiązania informatyczne oparte na najlepszych narzędziach i technologiach, by programowanie aplikacji internetowych przyniosło jak najlepsze rezultaty dla Twojej firmy.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli świadczenia usług.
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i  strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna