Logo BiViSee
Usługi IT

Outsourcing IT

Potrzebujesz zespołu specjalistów z konkretnymi umiejętnościami do projektu, czy też raczej potrzebujesz jednego konsultanta lub programisty na określoną ilość godzin? Niezależnie od tego, czy będziesz pracował z jednym naszym specjalistą, czy z wieloma naszymi ekspertami, zawsze będziemy gotowi stawić czoła największym Twoim wyzwaniom technologicznym.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu outsourcingu IT. My dowozimy rezultaty. Zapewniamy wykwalifikowanych specjalistów oraz pełne zespoły, oferujące wysokiej jakości kompetencje analityczne, programistyczne oraz testerskie. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes.

Dostęp do sprawdzonych ekspertów

Do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczonych specjalistów, którzy od lat tworzą szyte na miarę rozwiązania IT dla firm i startupów. Dobrze przygotowany proces rekrutacyjny sprawia, że będą pracować dla Ciebie sprawdzeni specjaliści, którzy stworzą wysokiej jakości rozwiązanie zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Wsparcie na każdym etapie projektu

Gwarantujemy pełne zaangażowanie w Twój projekt. Możemy wesprzeć Cię już od samego początku Twojego przedsięwzięcia, gdy potrzebujesz konsultacji biznesowej odnośnie ułożenia procesu sprzedaży lub komunikacji z przyszłymi inwestorami. Jeśli potrzebujesz wspracia w prowadzonym już projekcie, to również możesz liczyć na nas.

Oszczędność Twojego cennego czasu

Zajmiemy się Twoim projektem w takim zakresie, w jakim widzisz potrzebę. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Zyskaj czas rezygnując z zatrudniania dodatkowych osób i tworzenia zespołu od podstaw – postaw na doświadczenie naszych ekspertów.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli świadczenia usług.
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i  strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna