Logo BiViSee
Strona główna

Usługi IT

Pomożemy Ci rozwijać firmę lub startup, żebyś generował mierzalne wyniki, używając przy tym nowoczesnych technologii.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu usług IT dla firm. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes. Sprawdź, jak możesz pozyskać klientów dla Twojej firmy dzięki współpracy z nami.

Efektywność rozwiązań IT

Szukasz zespołu doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci skutecznie wykorzystać nowoczesne rozwiązania IT i marketingowe dla Twojej firmy? Znajdziesz ich u nas! Nasz zespół skupia się na osiąganiu wyników i efektywności poprzez wykorzystanie sprawdzonych i nowoczesnych technologii IT, które wcześniej przetestowaliśmy i udowodniliśmy ich skuteczność. Priorytetem dla nas jest innowacja i efektywność - dlatego proponujemy tylko rozwiązania, które zostały sprawdzone w praktyce. Zaufaj naszemu zespołowi i pozwól nam przenieść doświadczenie i wiedzę na Twój projekt, aby pomóc Ci osiągnąć sukces.

Zakres wsparcia dla Ciebie

Potrzebujesz zespołu o specjalistycznych umiejętnościach, który jest gotowy stawić czoła Twoim największym wyzwaniom technologicznym, czy może potrzebujesz po prostu jednego konsultanta lub programisty na określoną liczbę godzin? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci pomóc. Oferujemy również usługi projektowania stron internetowych, aplikacji i landing page'y. Czujesz, że marnujesz pieniądze na reklamy w Google i Twoja strona nawet nie pojawia się w wynikach wyszukiwania? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatny health check. Pozwól nam poprowadzić Cię krok po kroku przez proces poprawy Twojej obecności w internecie i osiągania lepszych wyników. Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz i zacznij osiągać sukces.

Doświadczenie dla Ciebie

Szukasz zespołu specjalistów, którzy pomogą Ci odnieść sukces w świecie cyfrowym? Znajdziesz ich u nas! Nasz zespół składa się z ekspertów w zakresie UX i UI, projektantów graficznych, projektantów landing page'y i stron internetowych, deweloperów WordPress, programistów znających różne języki, praktyków sztucznej inteligencji i Big Data, analityków biznesowych, architektów rozwiązań, administratorów baz danych, specjalistów Google Ads, SEM/PPC i SEO, to tylko kilka przykładów. 😊 Dysponując tak różnorodnym zestawem umiejętności i doświadczenia, jesteśmy pewni, że możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli świadczenia usług.
Umów konsultację

Korzyści współpracy z BiViSee

BiViSee może pomóc uzyskać Ci korzyści dzięki dopasowaniu modelu świadczenia usług 

Umów konsultację

Elastyczna i przejrzysta integracja

Konkurencyjne ceny

Szybkie i znaczące ograniczenie kosztów

Praca zdalna lub krótkie dystanse podróży służbowych

Skalowalność i łatwy dostęp do najwyższej klasy specjalistów i ich kompetencji

Konsultanci, analitycy, programiści płynnie posługujący się językiem angielskim

 

Zaplanowane efekty i usługi najwyższej jakości

Klienci, powierzając nam realizację zarówno prostych jak i ambitnych przedsięwzięć, zawsze uzyskują zaplanowane efekty i usługi najwyższej jakości. Wierzymy, że zrównoważony rozwój naszego Zespołu i wzrost jego kompetencji są jednymi z kluczowych obszarów naszej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Proces rekrutacji opieramy głównie na referencjach. Zatrudniamy i utrzymujemy najlepszych, doświadczonych pracowników. Dzięki temu świadczone przez nas usługi pozwalają naszym Klientom odnieść sukces. 
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Wszystko w (Twoich) naszych rękach

Zacznij działać - teraz!

Umów konsultację

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna