Logo BiViSee
Strona główna

Usługi IT

Rozwijamy firmy oraz startupy. Generujemy mierzalne wyniki. Używamy nowoczesnych technologii.

Dlaczego my?

Nie robimy po prostu usług IT. My dowozimy rezultaty. Zobacz, jak możemy pomóc Ci rozwinąć biznes. Sprawdź, jak pozyskamy dla Twojej firmy potencjalnych klientów.

Efektywność

Nasi Klienci korzystają z doświadczenia i wiedzy, którą pozyskujemy realizując zadania związane z efektywnym wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych i digital marketingu. Stawiamy na efektywność. Jeśli proponujemy nowatorskie pomysły, to tylko po ich przetestowaniu I upewnieniu się, że działają w praktyce. Korzystamy ze sprawdzonych wzorców.

Zakres wsparcia dla Ciebie

Potrzebujesz zespołu projektowego z konkretnymi umiejętnościami, zespołu gotowego stawić czoła największym wyzwaniom technologicznym, czy może raczej potrzebujesz jednego konsultanta lub programisty na określoną ilość godzin? Jeśli potrzebujesz zaprojektować stronę internetową, aplikację, landing page to również pomożemy. Uważasz, że przepalasz pieniądze na reklamy w Google I coraz częściej miewasz nieodparte wrażenie, że Twoja strona nie istnieje w wynikach wyszukiwania? Zgłoś się już teraz. Przeprowadzimy szybki health check za darmo i ustalimy, co i jak.

Doświadczenie

Znajdziesz u nas między innymi: ekspertów UX, grafików, projektantów landing page’y i witryn internetowych, developerów WordPressa, programistów różnych języków, wdrożeniowców, fascynatów/praktyków Artificial Intelligence oraz Big Data, analityków biznesowych, architektów rozwiązań, administratorów baz danych, a także eksperów potrafiących w Google Ads, SEM/PPC i w SEO.

Twoje efekty,
nasze usługi

Pomagamy firmom, które potrzebują skalować ilość osób zaangażowanych w obszar sprzedaży, marketingu oraz IT, w celu osiągnięcia większej elastyczności i obniżenia kosztów - przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasz zespół oparty głównie o specjalistów z Polski wspiera europejskie i amerykańskie firmy dzięki stosowaniu dopasowanych do ich potrzeb modeli outsourcingu usług.
Umów konsultację

Korzyści współpracy z BiViSee

BiViSee może pomóc uzyskać Ci korzyści dzięki dopasowaniu modelu świadczenia usług 

Umów konsultację

Elastyczna i przejrzysta integracja

Konkurencyjne ceny

Szybkie i znaczące ograniczenie kosztów

Praca zdalna lub krótkie dystanse podróży służbowych

Skalowalność i łatwy dostęp do najwyższej klasy specjalistów i ich kompetencji

Konsultanci, analitycy, programiści płynnie posługujący się językiem angielskim

 

Zaplanowane efekty i usługi najwyższej jakości

Klienci, powierzając nam realizację zarówno prostych jak i ambitnych przedsięwzięć, zawsze uzyskują zaplanowane efekty i usługi najwyższej jakości. Wierzymy, że zrównoważony rozwój naszego Zespołu i wzrost jego kompetencji są jednymi z kluczowych obszarów naszej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Proces rekrutacji opieramy głównie na referencjach. Zatrudniamy i utrzymujemy najlepszych, doświadczonych pracowników. Dzięki temu świadczone przez nas usługi pozwalają naszym Klientom odnieść sukces. 
Umów konsultację

Czego możesz oczekiwać?

01`

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee

Mierzalny sukces zaangażowania BiViSee jest oparty o najwyższe kwalifikacje naszego zespołu wsparte przez zorientowanie na Klienta, osobiste podejście i elastyczność podczas współpracy.
02`

Nasze idee i energia

Nasze idee i energia wynikają z kluczowych elementów kultury naszej firmy: otwartości i odpowiedzialności, zorientowania na Klienta i rezultaty.
03`

Współpraca z BiViSee

Współpraca z BiViSee oznacza bezpieczeństwo inwestycji, pracę ze stałym zespołem i know-how pierwszej klasy – bo kochamy to, co robimy.

Członkowie naszego Zespołu

Sukces Twojego projektu
- w czym potrzebujesz wsparcia ?

Umów konsultację

Specjaliści UX/UI

Projektują funkcjonalne aplikacje i strony internetowe

Programiści i  Konsultanci techniczni

eksperci znający różnorodne środowiska rozwoju aplikacji oraz metodologie ich rozwoju

Graficy

Specjaliści potrafiący zaprojektować piękne oraz angażujące aplikacje, strony internetowe i landing page

Eksperci SEO oraz PPC

eksperci w sprawianiu, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych oraz Twoja inwestycja w płatną reklamę będzie opłacalna

Administratorzy systemów i baz danych

ich zadaniem jest projektowanie, instalacja, konfiguracja i zarządzanie środowiskami aplikacyjnymi i bazodanowymi w ramach realizacji projektów wdrożeniowych

Wszystko w (Twoich) naszych rękach

Zacznij działać - teraz!

Umów konsultację

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien...

Sprawdź opinie
naszych klientów

„Jedna z tych wyjątkowych osób z wizją i pasją do tworzenia czegoś nowego z korzyścią dla innych. Jest ekspertem w zarządzaniu kluczowymi klientami i zarządzaniu zespołem sprzedaży. Jest jednym z tych facetów, którzy są naprawdę zorientowani na cel i mają ogromną motywację własną”.

Miłosz

Właściciel, firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania

"Wykazuje profesjonalne podejście, połączone z doświadczeniem, wiedzą i entuzjazmem. Bardzo cenię sobie postawę Marcina do pracy."

Radek

Menedżer, firma konsultingowa

"Osoba bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana z należytą starannością i dotrzymująca obietnic. Marcin jest również bardzo konkretny i osobisty w podejściu do współpracowników, działaniu i przekazywaniu wartości."

Lorenzo

Menedżer, firma programistyczna