Start za Tobą i rozwijasz się ?

Fundamenty

Wstępna sesja strategii

Rozszerzona sesja strategii

Budowa modelu sprzedaży

umów bezpłatną konsultację

Dla kogo

Odnajdujesz się w poniższym opisie ?

 • Masz pierwszych większych klientów w pilotach lub płatnych umowach.
 • Twój produkt / usługa jest gotowy i pozyskałeś pierwsze finansowanie.
 • Masz już mały zespół.

Fundamenty

Sprzedaż jest systemem krwionośnym Twojego startupu.

Sprzedaż jest super istotna nie tylko po to, by Twój biznes funkcjonował, ale również dlatego, że może pomóc albo zniszczyć Twoją przyszłość, kiedy inwestor ewaluuje potencjał Twojego startupu. Mała sprzedaż  może zniechęcić inwestora i skierować go do konkurencji, która jest gotowa na kolejną rundę, a Ciebie zostawiając z niczym. Jeśli masz takie obawy, to jesteś w miejscu, w którym posiadanie strategii sprzedaży może zrobić różnicę. Konkretna, dobrze określona strategia sprzedaży może w jasny sposób skoncentrować Twój zespół i ułatwić sprzedawanie. Chcesz pozyskać inwestorów, którzy będą podnieceni możliwością dokonania zastrzyku inwestycyjnego w zasilenie wzrostu Twojej firmy ? Strategia sprzedaży klarownie pokazuje ścieżkę, wizję i dostarcza danych potrzebnych do upewnienia się, że cele i kryteria inwestycji są spełnione.

Masz model biznesowy, ale nie masz jeszcze strategii sprzedaży ? Nie martw się – pomożemy.

Pomożemy Ci w zbudowaniu solidnych fundamentów: stworzymy plan gry i rozpoczniemy mierzenie sukcesu. Rozwiń, żeby poznać szczegóły. Umów się na bezpłatną konsultację – wyjaśnimy detale i odpowiemy na Twoje pytania.

Rozwiń
 • Stworzenie planu gry: Pomożemy Ci odpowiedzieć na 4 podstawowe pytania, z którymi każdy przedsiębiorca musi zmierzyć się, żeby osiągnąć sukces w tworzeniu zyskownych przychodów – kluczowych dla przetrwania i wzrostu.
 • Mierzenie sukcesu: Pomożemy Ci określić 3 metryki, które każdy początkujący przedsiębiorca powinien mierzyć. Razem zaplanujemy je i ustalimy, jak je mierzyć.

Wstępna sesja strategii

Warto rozpocząć od zrozumienia, jakie usprawnienia mogą wpłynąć na przyspieszenie wzrostu firmy oraz poznać odpowiedzi nawet na trudne pytania dotyczące sprzedaży. Rozwiń, żeby poznać szczegóły. Umów się na bezpłatną konsultację – wyjaśnimy detale i odpowiemy na Twoje pytania.

Rozwiń
 • Ułatwimy Ci zrozumienie, jak przygotować i przeprowadzić usprawnienia w ofercie, procesach i zespole.
 • Umożliwimy Tobie i zespołowi zadanie nam trudnych pytań.
 • Przybliżymy tematy takie jak schematy bonusowe, model myśliwy / farmer, plany finansowe i podobne zajmujące miejsce gdzieś pomiędzy wymienionymi.
 • Pomożemy odkryć więcej na temat kolejnych kroków dla biznesu znajdującego się na etapie rozwoju, do którego dotarłeś.

Rozszerzona sesja strategii

Jeśli reprezentujesz firmę na wstępnym etapie rozwoju, potrzebujesz odnaleźć miejsca wymagające poprawy, czy też odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące oferty firmy, ludzi i procesów, możemy stworzyć dla Ciebie strategię sprzedaży. Rozwiń, żeby poznać szczegóły. Umów się na bezpłatną konsultację – wyjaśnimy detale i odpowiemy na Twoje pytania.

Rozwiń

Usługa taka obejmuje:

 • Analizę danych dotyczących obecnej sprzedaży, by pokazać realne przyczyny wolniejszego lub mniejszego od oczekiwanego wzrostu.
 • Przeprowadzenie całodniowego warsztatu, by skorelować dane z obecnym zespołem i z ofertą.
 • Po 2 tygodniach będziesz miał gotowe wytyczne z kluczowymi rekomendacjami, jak szybko zwiększyć swoje przychody.

Budowa modelu sprzedaży

Po podpisaniu umów z kilkoma pierwszymi klientami masz apetyt na wzrost i realną potrzebę wsparcia innych, by sprzedawali dla Ciebie. Rozwiń, żeby poznać szczegóły. Umów się na bezpłatną konsultację – wyjaśnimy detale i odpowiemy na Twoje pytania.

Rozwiń

Z naszego doświadczenia startupy przechodzące ze sprzedaży prowadzonej przez foundera do sprzedaży prowadzonej przez zespół sprzedaży powinny skoncentrować się na kilku celach, które są kluczowe dla osiągnięcia przez nie trwałego wzrostu. Tym właśnie zajmiemy się w trakcie świadczenia Ci usługi:

 • Zidentyfikujemy wąskie gardła w Twoim biznesie i zdefiniujemy strategię sprzedaży
 • Doradzimy na temat pakietów i pozycjonowania do idealnego klienta
 • Zdecydujemy, jaka jest najlepsza struktura Twojego zespołu sprzedaży
 • Zarządzimy procesem rekrutacji, jeśli będą potrzebne nowe osoby zajmujące się sprzedażą
 • Ustawimy skalowalny proces generowania leadów
 • Wdrożymy właściwy proces sprzedaży
 • Ustalimy jasny i łatwy do zrozumienia cennik.
 • Zaprojektujemy właściwy program onboardingu nowych osób w zespole sprzedaży
 • Przygotujemy sales playbook

REFERENCJE

Co mówią o nas

One of those unique individuals with vision & passion to create something new for the benefit of others. He is an expert on key account management and sales team management. He is one of those guys who are really target oriented with huge self motivation.

Miłosz

Owner, Software development company

A very committed person, always prepared in the due diligence and deliver on his promises. Marcin is also very concrete and personal in the way he approach the colleagues, acts and deliver values.

Lorenzo

Manager, Software company

He demonstrates professional approach, accompanied with experience, knowledge and enthusiasm. I esteem a lot Marcin’s working attitude.

Radek

Manager, Consulting company

In my time working with Marcin on a complex very large opportunity, he demonstrated an excellent understanding of the buying psychology of the customer, anticipating their wants and questions, and enabling us to be prepared for this. Additionally, he managed a tricky partnering situation through to successful outcome.

Dave

Manager, Consulting company

umów bezpłatną konsultację

Zachęcamy do kontaktu z nami !

buy

Sprzedajesz B2B i walczysz o przetrwanie ?

Dowiedz się, jak w 4 krokach zmienić sprzedaż B2B w czasie COVID-19 i wykorzystać sytuację do zdobycia kolejnych klientów oraz pokonania konkurencji !

Dołącz do naszego newslettera, żeby otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie i ZA DARMO przeczytać materiał.

Zgoda RODO

Dziękujemy za rejestrację do naszego newslettera !

buy

Sprzedajesz B2B i walczysz o przetrwanie ?

Dowiedz się, jak w 4 krokach zmienić sprzedaż B2B w czasie COVID-19 i wykorzystać sytuację do zdobycia kolejnych klientów oraz wykończenia konkurencji !

Dołącz do naszego newslettera, żeby otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie i ZA DARMO przeczytać materiał.

Zgoda RODO

Dziękujemy za rejestrację do naszego newslettera !

Share This